Home Firma Autoryzacje
Autoryzacje

W ramach współpracy partnerskiej z firmą Asseco Poland SA oferujemy pakiet mMedica przeznaczony dla mniejszych przychodni, a także dla pojedynczych gabinetów. mMedica została tak skonstruowana, aby użytkownik mógł w pełni decydować o zakresie wykorzystania programu. Przemyślany dobór funkcji oraz nowatorska konstrukcja samej aplikacji sprawiają, że użytkownik może dostosować programu do swojego sposobu pracy.
Pakiet mMedica oferowany jest w dwóch wersjach: mMedica PS i mMedica Standard.
mMedica PS to podstawowa wersja programu obsługująca rozliczenia z NFZ. Funkcjonalnieodpowiada Pakietowi Świadczeniodawcy. Zarejestrowanie zrealizowanych świadczeń można przeprowadzić bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności (takich, jak: planowanie wizyt, rejestracja, obsługa w gabinecie …). Dzięki połączeniu nowej technologii oraz innowacyjnego podejścia do projektowania systemu powstał produkt prosty i szybki w obsłudze, a jednocześnie wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje ułatwiające pracę.
mMedica Standard to program dla wszystkich, którzy oczekują usprawnienia i przyspieszenia pracy na każdym etapie obsługi pacjenta. Prosty i sprawny mechanizm planowania wizyt pacjentów oraz własnego czasu, ułatwia organizację pracy. Kompletny, a jednocześnie przejrzysty i łatwy w obsłudze zestaw funkcji do tworzenia dokumentacji medycznej pozwala skrócić czas wizyty. Natychmiastowy dostęp do historii leczenia, automatyzacja wydruku recept, zaleceń i skierowań, słowniki i bazy dostarczające wszystkich potrzebnych informacji oraz wiele innych funkcji, tworzą razem narzędzie, które pozwala oszczędzać czas przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

.
 

Firma Medkom posiada autoryzację w zakresie sprzedaży i sewisu urządzeń fiskalnych firmy Elzab. ELZAB S.A. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji szerokiej gamy kas fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, peryferii i akcesoriów służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą. W ramach współpracy oferyjemy sprzedaż, instalację kas i wyposażenie dodatkowe, integrację systemów rejestracji sprzedaży detalicznej towarów i usług, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenia w zakresie obsługi sprzedaży.

.
 

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem firma DAGMA dystrybutora rozwiązaniań firmy ESET na terenie Polski. Rozwiązania firmy ESET dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji potrafią samodzielnie wykryć i zablokować zupełnie nowe zagrożenia usiłujące zaatakować Twój komputer. Ochrona realizowana jest z wykorzystaniem ThreatSense – technologii sztucznej inteligencji znanej milionom użytkowników korzystających z programu ESET NOD32 Antivirus.
ESET Smart Security jest kompletnym pakietem bezpieczeństwa z funkcjami ochrony antywirusowej i antyspyware (ESET NOD32 Antywirus), filtrem antyspamowym i zaporą osobistą. ESET NOD32 Antivirus program antywirusowy i antyspyware zapewniający ochronę komputera przed wrogimi programami.

.
 

W ramach współpracy z firmą Kamsoft S.A. oferujemy najpopularniejszy w Polsce kompleksowy Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. System KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Funkcje zawarte w modułach wchodzących w skład Systemu pozwalają na prowadzenie sprzedaży, zamówień i zakupów, zarządzanie magazynem, tworzenie zestawień, analiz oraz prowadzenie rozliczeń.
System KS-AOW jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych uprawnionych instytucji oraz stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.

.
 

Firma MedKom jest autoryzowanym partnerem Firmy Norcom Systemy Informatyczne w zakresie oprogramowania GlobalMed. GlobalMed – to prosty i funkcjonalny program do rozliczeń z NFZ w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze. Powstały w 2007 roku i eksploatowany obecnie w blisko 850 jednostkach system informatyczny przeznaczony jest do ewidencji wydanych przedmiotów z zakresu zaopatrzenia w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne oraz obsługi rozliczeń z NFZ (generowanie komunikatów XML akceptowanych przez NFZ, import komunikatów zwrotnych, wydruk raportów statystycznych oraz dokumentów finansowych).

.
 


Reklama