Home Sprzęt Komputery
Komputery

komputery - medkom piotrków trybunalski monitory - medkom piotrków trybunalski drukarki - medkom piotrków trybunalski

Firma Medkom oferuje swoim klientom sprawdzone rozwiązania sprzętowe. W ofercie posiadamy sprzęt komputerowy światowych marek do profesjonalnych zastosowań w firmach.

Komputery stacjonarne charakteryzują się wysoką niezawodnością i ergonomią, udostępniają także wszechstronne narzędzia do zarządzania i proste w obsłudze zabezpieczenia, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Stacje robocze to wymagające dużych mocy obliczeniowych i olbrzymiej pojemności pamięci masowej komputery przeznaczone do animacji, oprogramowania CAD i DTP, tworzenie złożonych projektów graficznych.

Terminale to idealne rozwiązania do pracy w systemach klient-serwer. Sprawdzają się w różnych zastosowaniach tam gdzie trzeba obniżyć koszty, ograniczyć zajmowane miejsce oraz zadbać o bezpieczeństwo danych.  Dla potrzebujących wydajnego i jednocześnie przyjaznego środowisku naturalnemu systemu idealnym kandydatem jest terminal. Zaletą ich jest ich małe zapotrzebowanie na energię dwa razy mniejsze a czasem nawet czterokrotnie niż w porównywalnych systemach komputerowych. Dodatkowo czas używania systemów terminali jest znacznie dłuższy od systemów komputerowych. Systemy te naprawdę oszczędzają pieniądze!

 

.