Home Sprzęt Drukarki fiskalne
Drukarka fiskalna Elzab Zeta Online

drukarka fiskalna elzab zeta online - medkom piotrków trybunalski Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na słupku (wymaga oddzielnego zakupu).

W standardzie oferuje komunikację bezprzewodową (Bluetooth/WiFi), ale wyposażona jest również w złącze USB (wirtualna karta sieciowa), które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Drukarka pozwala na wydruk faktur VAT oraz różnego rodzaju wydruków niefiskalnych (tzw. formatek). Małe gabaryty, wielkie możliwości, komunikacja bezprzewodowa WiFi/BT w standardzie, wydruk faktur VAT, obsługa popularnych protokołów komunikacyjnych, możliwość podłączenia dodatkowego wyświetlacza, grafika w nagłówku i stopce, obsługa szuflady aktywnej przez złącze zasilania, wiele możliwości podłączenia do komputera współpraca ze sklepami internetowymi (tryb klient połączenia LAN), współpraca z kilkoma stanowiskami sprzedaży równocześnie (system licencji). Wymiary  170 x 111 x 90 mm

.

 
Drukarka fiskalna Elzab Mera Online

drukarka fiskalna elzab mera online - medkom piotrków trybunalskiDoceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE. Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw. Jej niewielkie gabaryty stanowią idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni lady sklepowej.

Wyposażona w złącze LAN, które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas, kolorowy wyświetlacz TFT 4,3” o regulowanym położeniu, z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik (logo apteki, reklamy), komunikatów lub aktualnej daty i godziny, możliwość podłączenia dodatkowego wolnostojącego wyświetlacza,wydruk faktur VAT, superformatka – generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych (potwierdzeń, pokwitowań, kuponów rabatowych),grafika w nagłówku, stopce i treści wydruków, współpraca ze sklepami internetowymi (tryb klient połączenia LAN),współpraca z kilkoma stanowiskami sprzedaży równocześnie (system licencji), wydruk dodatkowej linii opisu towaru na paragonach i fakturach, wydruk kodów QR, obsługa popularnych protokołów komunikacyjnych, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie. Wymiary 237 x 129 x 262 mm.

.